Muzyka duszy w rytmie serca

Post on 19 listopad 2017
by Super User
muzyka
 
Szczegółowe informacje
 
Zapraszamy na Spotkanie Inspiracji, czyli głębokiego wsłuchania się w siebie poprzez następujące narzędzia mocy:

- medytacje w dźwiekach duszy w rytmie bębna etnicznego, czyli podróż świadomości w pogłębianiu wglądu w wewnętrzne procesy emocjonalno-myślowe,

- śpiew intuicyjny, czyli przebudzenie dźwięku serca,

- świadomość praniczną, czyli naturalny stan wolności od przymusu jedzenia,

- ćwiczenia energetyczne, czyli propozycje ruchu z uwagą na przepływ życia w kręgosłupie,

- taniec ducha w ciele - czyli intuicyjne wyrażanie siebie poprzez ruch w rytmie instrumentów etnicznych,

- rozmowa inspiracji, czyli przeglądanie się w sobie niczym w lustrach,

- nieprzewidywalne ekspresje JESTEM

PROWADZĄCY:

Grażyna Klein jest muzykoterapeutką która posługuje się muzyką jako środkiem leczniczym poprawiającym stany depresyjne, 
czy zaburzenia nerwicowe. Utwory, które wykonuje mają działanie relaksacyjne i transformujące, podnoszące do wyższych wibracji.

Śpiew intuicyjny – połączony z relaksującym oddechem udoskonala wibrację głosu, która dociera do najgłębszych warstw komórek. Poddanie się ich terapeutycznemu działaniu prowadzi ciało i umysł do harmonii, równoważy pracę czakr, uwalniając napięcia i blokady. Wspólny śpiew intuicyjny wzmacnia energię wytwarzaną w ciele dając jeszcze głębsze spotkanie się z „muzyką własnej duszy”.

Do pracy wykorzystuje instrument o bardzo wysokich wibracjach energetycznych. Składa się on z Monochordu, Tambury i kilku dźwięków Harfy. Połączenie tych instrumentów wraz ze śpiewem intuicyjnym i bębnem tworzy wejście w trans a prowadzona przy tym medytacja daje głeboki wgląd w życie.

www.grazynaklein.pl

Mariusz Alin jest na diecie pranicznej od 09.2012 (inedia, breatharianizm). Życie światłem jest przełomowym doświadczeniem w rozpoznaniu potencjału jaki drzemie w każdym człowieku, którym się dzieli w sposób praktyczny na spotkaniach inspiracji.

Stworzył autorski program pt. Proces Wglądu DARK ROOM który ma na celu przebudzenie świadomości człowieka ku szczęśliwemu życiu. Korzysta z takich narzędzi jak: dieta praniczna (wolność od przymusu jedzenia), wegański bęben etniczny, DARK ROOM, rozmowa dusz (bez słów) i inne.

Z wykształcenia jest psychoterapeutą zajęciowym, bioenergoterapeutą. Zajmuje się od ponad 20 lat inspirowaniem ludzi w rozwoju interpersonalnym, zawodowym i duchowym.

Jest mozliwość umówienia z organizatorem indywidualnych spotkań inspiracji w piątek (1.12). 

www.mariuszalin.pl

Inwestycja: 220 zł

Kiedy: 2 GRUDNIA godz. 10.00 -17.00

Lokalizacja: “Alchemia Yogi” Bydgoszcz, ul. Pomorska 15 

Organizator i rezerwacja miejsca oraz spotkań indywidualnych: 
Tomek tel. 880 064 290 email.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY ♥