GWATEMALA - PODRÓŻ MUZYCZNA I OPOWIEŚCI

Post on 19 listopad 2017
by Super User
Gwatemala - Podróż Muzyczna I Opowieści

gwatemala

GWATEMALA - PODRÓŻ MUZYCZNA I OPOWIEŚCI

Zapraszamy serdecznie na podróż muzyczną, w którą zabierze nas Agnieszka Sypek Piniak pieśniami z różnych stron swiata, w dźwiękach bębna szamańskiego, grzechotki...oraz innych instrumentów.

Koncert przygotuje do podróży, w którą zabierzemy Was opowieściamy o świetej ziemi Majów Gwatemalii.
Podzielimi sie wrażeniami i historiami z naszej tegorocznej wyprawy...pokaz slajdów przybliży trochę tamten zakątek świata.

Serdecznie zapraszamy 
Agnieszka Sypek Piniak i Magdalena Rzepka (Ma Madhumati)

Od Agnieszki :
Gwatemala to mój drugi dom :-) Jestem przyjęta przez tradycję i inicjowana przez Starszyznę Majów jako honorowy strażnik Ognia i Dnia. Jest to dla mnie wieli zaszczy t .
Zawsze fascynowała mnie kultura i wiedza Majów i odkąd pamiętam zawsze chciałam pojechać do Gwatemali.
Kalendarz Majów zgłębiam od 2001 roku , co bardzo przyspieszyło moją podróż do tego wyjątkowego kraju, Kiedy pierwszy raz tam pojechałam byłam zachwycona . Ludzie tam żyją w głębokim poszanowaniu natury, życia, w ogromnym szacunku do siebie i społeczności w której żyją. Ich rozumienie życia i jego cykli jest zdecydowanie różne od naszego. Każdy dzień tam spędzony to magia. Ogrom wiedzy jaką dzieli się z nami Starszyzna Majów z Tatą Pedro Cruz na czele jest doprawdy bezcenna. Wprowadza to dużo zrozumienia, miłości i radości , zaczynamy odnajdywać w sobie wyższy sens życia oraz swój wewnętrzny potencjał jako istota ludzka, a mam wrażenie , że wielu ludzi w zachodnim społeczeństwie bardzo za tym tęskni.Od Magdy
Pierwszy raz miałam okazję pojechać do Gwatemalii, do świetej ziemi Majów i wiem, że ta podroż dopiero się zaczęła...
Zauroczyłam się uśmiechem, otwartością ludzi tamtych ziem, zyczliwością...niezmąconą radością w dziecięcych oczach...chęcią dzielenia się wiedzą i pomocą...życiem zgodnie z naturą. Pięknem kwiatów,drzew, rzek, wulkanów, ptaków i wierząt...niesamowitych dźwieków...Po wyjeżdzie jest we mnie dużo wdzięczności i pełni szczęścia bycia, doświadczania i tą magią chcę się dzelić...i zarażać...wstęp : 20 plnMiejsca można rezerwować 
Fb - Ma Madhumati oraz mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.