PIERWSZA SZKOŁA SATYANADA YOGI W POLSCE

Post on 19 listopad 2017
by Super User

Kochani!  Mobilizacja Już jutro ruszają wspaniałe warsztaty ze Swamim w najstarszej tradycji Yogi - Satayanda Yoga. Zapraszajcie znajomych,  rodzinę i przyjaciół,  aby skorzystali z tej niezwykłej szansy doświadczenia holistycznej pracy z ciałem,  duszą i umysłem.  Niech światło jogi pĺynie poprzez nas dalej w świat! NAMASTE! 

21078437 1505861139479741 8662243438442665135 n

ALCHEMIA YOGI - PIERWSZA SZKOŁA SATYANADA YOGI W POLSCE ZAPRASZA NA WARSZTATY W TRADYCJI SATYANANDY JOGI “WIEDZA & TRADYCJA”

Zapraszamy Wszystkich serdecznie na weekend z warsztatami z klasycznej, wszechstronnej jogi, które poprowadzi Swami Karmayogi Saraswati.

Dlaczego warto?
Wyobraź sobie, że każde z zajęć zawiera wiele rodzajów jogi, które wspaniale się uzupełniają a jedne wypływają z drugich - asany, pranajamy, mantry, medytacje, relaksacja... 

Wszystkie praktyki harmonizują 5 żywiołów i 7 czakramów - ciało fizyczne, umysł i ducha. Przekazana wiedza teoretyczna i praktyczna pozwala spojrzeć na siebie i swoje potrzeby z jeszcze szerszej perspektywy oraz odnaleźć radość i harmonię w codziennej ich integra cji. Przebudzenie (do jeszcze pełniejszego życia) i poszerzenie świadomości jest charakterystycznym efektem Naada i Kriya Yogi - to odkrywanie i wykorzystywanie praktycznych narzędzi dla nas wszystkich, abyśmy mogli osiągnąć pełnię zdrowia, szczęścia i spełnienia w naszym życiu. 

Warsztaty te to szansa nie tylko na niezwykłą praktykę i poznanie najstarszej linii jogi, ale przede wszystkim spotkanie z prawdziwą mocą płynącą w zanurzeniu się w alchemicznym kontakcie - bycia w tu i teraz, doświadczenia siebie, świata i przestrzeni w szacunku i miłości. 
To podróż pod opieką doświadczonego nauczyciela w tysiącletnią tradycję, przynoszącą remedium na problemy współczesnego człowieka, którą warto rozpocząć od jednego małego kroku - świadomej obecności. 
Tu śmiało możesz dać upust swojej dziecięcej ciekawości ciała, ruchu oraz zadawać pytania. 

A później? 
Wykorzystać wszystko, aby pięknie rozpocząć nadchodzącą jesień - w zgodzie ze swoim rytmem, z nową energią, mapą siebie i inspirującymi doświadczeniami. Czując się jeszcze pewniej i lepiej w każdym codziennym wyzwaniu swojego życia

Nauczyciel
Swami Karmayogi Saraswati, którego gościliśmy już w naszej szkole, osiągnął najwyższy stopień wtajemniczenia we wszechstronnej wielotysięcznej tradycji jogi i tantry. Jest powiernikiem tej tradycji, którą Uniwersytet Bihar Yoga Bharati w Indiach kultywuje. Od 40 lat mieszka w Szwecji. Od 50 lat naucza Yogi i podróżuje z warsztatami. Jego doświadczenie, charyzma oraz niezwykła prostota w przekazywaniu wiedzy sprawia, że trafia do każdego człowieka. 
(Więcej o Swamim: www.nada-yoga.com)

Kontynuacja
To jednak nie wszystko. Po warsztatach możecie kontynuować praktykę Satayandya Yoga oraz rozwijać się na codziennych zajęciach prowadzonych przez Darka - ucznia Swamiego. Darek zadba swoją niezwykłą energią o to, by Wasza motywacja i wola do codziennych ćwiczeń tylko i wyłącznie rosła! 

Opinia naszych uczniów:
“Swami to niezywykły nauczyciel. Doświadczony, rozumiejący życie, z półwiecznym doświadczeniem nauki. Satayanda - niezwykła. To holistyczne spojrzenie na człowieka i tradycja pozwalająca zrozumieć istotę yogi. Takiego ujęcia i spojrzenia na yogę brakowało jako osobie, która praktykowała różne jej odmiany -astangę, vinyasę, hata yogę, acroyogę, flow yogę, fascynuje się tańcem i pracą z ciałem, a jednocześnie kocha sport w każdej jego postaci. Studio Alchemia? Bajka. Wszystko toczy się samo w magicznej ciszy i cudownej atmosferze. Warto! “

Miejsce
To wyjątkowe spotkanie odbędzie się w przepięknej przestrzeni Alchemii Yogi - gdzie czas zwalnia bieg, pozwalając w pełni zanurzyć się w błogim relaksie, doładować akumulatory pozytywną energią, zwolnić, odnaleźć swój rytm i odpocząć od zgiełku współczesnego świata. Zlokalizowane w samym sercu Bydgoszczy studio, w klimatycznej małej uliczce Pomorskiej przywita Was niezwykłą atmosferą - drewniane podłogi, piękne okna, zawsze ciepła, pyszna herbata i ekipa pasjonatów, gotowa o Was zadbać w każdej sytuacji. Opròcz tego w przerwie skosztujecie masę zdrowych przekąsek i pyszną szarlotkę przygotowaną specjalnie dla Was! :)

Ps. Wieść niesie, że do sali będzie zaglądać do nas ciepłe słońce i babie lato! 

Alchemia: www.alchemiayogi.com

PLAN WARSZTATU: 

piątek 01.09.
17:30 - 19:30 WPROWADZENIE
Przygotowanie do praktyk, teoretyczne i praktyczne wprowadzenie do dalszych zajęć.

sobota 02.09. 
KRIYA YOGA - najwyższa forma kundalinii yogi
Praca z czakramami- służy harmonijnemu rozwojowi oraz odnalezieniu wewnętrznej równowagi.

9:00-12:00- I blok zajeć 
**przerwa
15:00-17:30 II blok zajęć

Dodatkowo:
18:00-19:00 KIRTAN
Kirtany są najprostszą formą, a pochodzą z tradycji vedyjskiej. Śpiewane i tańczone są przy akompaniamencie różnych instrumentów.Występują w odmiennej formie, niemalże we wszystkich starych ludowych tradycjach na całym świecie.
Opłata: datki od serca :)

niedziela 03.09. 
NAADA YOGA - MOC WIBRACJI
Najbardziej zaawansowana metoda leczenia i harmonizowania ciała, umysłu i ducha.
9:00-11:00 - I blok
11:30-13:00 - II blok

OPŁATY:
poszczególne dni: 
piatek - 30 zł
sobota - 100 zł
niedziela - 80 zł 

całość - 160 zł

zgłoszenia przyjmuje Darek tel. 533 325 388

Hari AUM Tat Sat...