Zapraszamy na pierwszą po wakacjach kąpiel w dźwiękach mis i gongów!

Post on 19 listopad 2017
by Super User

21433183 1517360681663120 6905988733403557300 n

Zapraszamy na pierwszą po wakacjach kąpiel w dźwiękach mis i gongów!
Już 30 września koncert poprowadzi dla nas AMEAH. 
Podczas seansu wibracje można odczuć w całym ciele, ponieważ działają one na poziomie komórkowym. Nieograniczony potencjał silnych wibracji powoduje wewnątrzkomórkowy masaż całego ciała, który: 
- na poziomie fizycznym leczy choroby, oczyszcza z toksyn, zwiększa siły witalne,
- na poziomie emocjonalnym zestraja, uwalnia od lęków, redukuje stres, poprawia nastrój, budzi wiarę w siebie
- na poziomie mentalnym/duchowym wspomaga proces uczenia się, rozbudza intuicję, wyzwala kreatywność i pomaga w kontakcie z własną duszą.
W trakcie kąpieli w dźwiękach gongu i mis tybetańskich organizm wchodzi wrezonans z wibracjami z bardzo szerokiego spektrum dźwięków i w połączeniu w wysokim, czystym głosem ciało rozluźnia się i zaczyna się subtelny proces regeneracji całego organizmu.

PROWADZI: AMEAH - Podstaw gry na gongach i misach uczyła się u Dona Conreaux i Toma Soltron.
Śpiewu i jego wpływu na podnoszenie własnej energii, wyrównywania i harmonizowania czakr, podnoszenia samoświadomości oraz otwarcia serca uczyła się m.in. u Ani Williams, Shirlie Roden, Olgi Szwajgier. Od lat praktykuje też japońską Kotodamę oraz Nada Yogę (joga dźwięku), którą poznała u Swamiego Karmayogi Saraswat.

KOSZT: 50,- płatne gotówką w studio Alchemia Yogi. Wpłaty i zapisy przyjmuje Darek. Kontakt: tel. 533 325 388 lub poprzez facebook Alchemiayogi.

UWAGA: W trakcie ceremonii leżymy w pozycji relaksacyjnej. Prosimy o przyniesienie ze sobą coś NIE SZELESZCZĄCEGO do okrycia. Prosimy o przybycie najpóźniej na 10 min przed ceremonią.

Serdecznie zapraszamy! 

źródło foto: elemiah.pl